ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

profile_picture
Έτος γεννήσεως 2014

Αγώνες

     
07/09/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - SQUADRA AZZURRA F.C.
1 - 2
SW
28/09/2014 12:20ΚύπελλοΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 7
SW 
05/10/2014 19:00Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
2 - 1
SW 
11/10/2014 19:35Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 1
SW  
18/10/2014 21:10Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
2 - 2
SW
25/10/2014 19:35Α΄ ΚατηγορίαAJAX - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 1
SW
02/11/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 5
SW
12/11/2014 21:10Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
1 - 7
SW 
22/11/2014 18:00Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - FRIENDS CLUB
2 - 3
SW
30/11/2014 12:20Α΄ ΚατηγορίαNORTH UNION - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 2
SW
14/12/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαSIERRA MAESTRA - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 1
SW
20/12/2014 19:35ΚύπελλοΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 0
SW
11/01/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 3
SW
18/01/2015 17:20Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - DHL
2 - 1
SW 
25/01/2015 17:20Α΄ ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 0
SW
28/01/2015 19:30Α΄ ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 3
SW
15/02/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 6
SW 
28/02/2015 19:35Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 2
SW
05/03/2015 21:30Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - CLASS
2 - 3
SW 
08/03/2015 14:00Α΄ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 5
SW
22/03/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 3
SW
29/03/2015 17:20Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
4 - 2
SW 
05/04/2015 17:20Α΄ ΚατηγορίαΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 5
SW 
19/04/2015 20:30Α΄ ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 4
SW 
26/04/2015 15:40Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - NORTH UNION
2 - 0
SW 
10/05/2015 12:20Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 2
SW 
24/05/2015 20:30Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 3
SW   
06/09/2015 18:20Α ΚατηγορίαΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 3
SW 
23/09/2015 19:30Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΙΚΑΡΟΣ
2 - 5
SW 
27/09/2015 10:00Α ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 3
SW
04/10/2015 11:40Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ROXY ΒΥΡΩΝΟΣ
1 - 3
SW 
10/10/2015 19:35Α ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
5 - 2
SW 
17/10/2015 17:30Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - CLASS
1 - 3
SW
25/10/2015 18:20Α ΚατηγορίαANDALUCIA - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 3
SW   
01/11/2015 18:20Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
4 - 0
SW
08/11/2015 18:20Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 0
SW
15/11/2015 11:40Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
2 - 3
SW 
25/11/2015 19:30Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ALIMOUNDA
2 - 1
SW 
29/11/2015 11:40Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 2
SW   
05/12/2015 19:35Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
1 - 3
SW 
12/12/2015 19:35Α ΚατηγορίαDHL - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 3
SW 
22/12/2015 21:15Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ROMA
0 - 2
SW 
30/01/2016 19:35Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
3 - 3
SW 
07/02/2016 18:20Α ΚατηγορίαΜΟΣΧΑΤΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
4 - 4
SW
17/02/2016 19:30Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 0
SW 
21/02/2016 20:00Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
4 - 2
SW 
28/02/2016 13:20Α ΚατηγορίαROXY ΒΥΡΩΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 4
SW
05/03/2016 19:35Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - FRIENDS CLUB
2 - 0
SW 
13/03/2016 13:20ΚύπελλοΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
4 - 4
SW
19/03/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
4 - 0
SW
29/03/2016 21:00ΚύπελλοΑΕΚ ‘96 - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 5
SW
03/04/2016 15:00Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ANDALUCIA
2 - 1
SW 
10/04/2016 20:00Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 2
SW 
14/04/2016 21:00ΚύπελλοΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 1
SW
17/04/2016 20:00Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 2
SW 
23/04/2016 19:35Α ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 2
SW
08/05/2016 20:00Α ΚατηγορίαALIMOUNDA - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 0
SW
16/05/2016 19:45Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 2
SW 
25/05/2016 19:30Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 1
SW
08/06/2016 21:10Α ΚατηγορίαROMA - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
5 - 0
SW
15/06/2016 20:00ΚύπελλοΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
2 - 0
SW
21/06/2016 21:00Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 7
SW
25/06/2016 20:30ΚύπελλοΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 1
SW
04/09/2016 20:00Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 3
SW
29/01/2017 18:20Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
2 - 3
SW
29/01/2017 18:20Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
2 - 3
SW
12/04/2017 19:30Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - FRIENDS CLUB
5 - 3
RM
10/05/2017 21:10Α ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - CLASS
2 - 3
RM 
16/05/2017 21:00Α ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - ROMA
1 - 2
RM 
13/09/2017 21:10Α ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - ROMA
0 - 1
RM
24/09/2017 11:40Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ROXY ΒΥΡΩΝΟΣ
2 - 3
CB
03/10/2017 21:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
1 - 1
CB
17/10/2017 21:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
2 - 3
CB
05/11/2017 13:20Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
6 - 1
CB