Μεγάλη νίκη για ΟΠΑΠ!

Με 3-2 επιβληθηκε ο ΟΠΑΠ του Ποσειδωνα Λαγονησιου.

Καλό ποδοσφαιρικό θέαμα  με αντιπάλους τον ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ και την ομάδα του ΟΠΑΠ, η οποία μπήκε πολύ δυνατά στο παιχνίδι καθώς πίεσε από το 1ο λεπτό και κατάφερε να προηγηθεί στο σκορ πολύ νωρίς με σκόρερ τον Γιώργο Παριανό. Το παιχνίδι συνεχίστηκε στο ίδιο μοτίβο και με τον ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ να απαντά με αντεπιθέσεις(στην καλύτερη του 1ου ημιχρόνου χρειάστηκε τριπλή  απόκρουση από τον πολύ καλό Χρήστο Σχίζα!). Στην συνέχεια ένας ακόμα Γιώργος, ο Σκόρδας, αυτή την φορά σκόραρε το 2ο γκολ για τον ΟΠΑΠ, ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ αντέδρασε μείωσε προσωρινά  σε 1 - 2 ο Παναγιωτόπουλος έδωσε ξανά προβάδισμα 2 γκολ στον ΟΠΑΠ για να μειώσει ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ προς το τέλος του αγώνα σε 2 - 3 που ήταν και το τελικό σκορ. MVP για την ομάδα του ΟΠΑΠ ο Χρήστος Σχίζας.

Σκορερς Ποσειδώνα :Βιλανακης και Ντρετσκα